Ůvodní obrázek

M.K Show slaví třetí narozeniny! Buďte u toho a dorazte do vratislavických "desítek"

Zábavná a charitativní talk show M.K. Show slaví třetí narozeniny. Buďte u toho i vy a dorazte ve čtvrtek 26. ledna do vratislavických „desítek“, kam si tentokrát pozval moderátor Martin Kraus choreografa a tanečníka J.K. Sancheze a kontroverzního youtubera Mikaela Oganesjana známého pod přezdívkou Mike Je Pán.

Právě Mike Je Pán se dostal do povědomí veřejnosti natáčením videí, na kterých záměrně páchá dopravní přestupky a následně při jejich řešení zasahující policisty nebo strážníky provokuje různými obstrukcemi a rádoby vtipnými, někdy i urážlivými a arogantními komentáři. Videa umísťuje na YouTube jako formu reklamní kampaně na svůj web PojištěníNaPokuty.cz, který lidi pojišťuje pro případ spáchání dopravního přestupku.

Hostem z úplně jiné branže je J.K. Sanchez, kterého si pozval Martin Kraus už do své listopadové M.K. Show v Praze. Rodák z České Lípy stojí za velkými projekty jako Hlas Československa, Superstar a Miss CZ. Momentálně se mu začíná dařit v herecké kariéře.

Narozeninová M.K Show startuje už tento čtvrtek v 19:30. Poslední volné vstupenky můžete kupovat v předprodeji na portále eVstupenka nebo v den akce na místě v kulturním centru 101010 ve Vratislavicích nad Nisou. Charitativní M.K. Show organizačně zajišťuje KDM Production.

Novinky

 

Milošův počátek Video

Dnešní blog bude trochu odlišný od těch předchozích. Budeme zpovídat Annu Nevrlou, jednu ze spoluatorek politicky laděné písně Spasitel M., k němuž jsme letos na přelomu léta a podzimu točili videoklip. Dozvíte se jak vlastně celá píseň vznikala a jaké byly první reakce na její provokativní text.

více
22.12.2017
Tomáš Mráček a Anna Nevrlá
 

Kontakt nad zlato

Máte dva adepty na novou pracovní pozici. Jedním je váš dlouholetý známý, který sice nemá vysokou školu, ale v oboru se pohybuje už asi rok, takže se v něm celkem orientuje. Má kontakty, umí vystupovat před lidmi a nemusíte ho zaučovat. Druhým uchazečem je mladík, který maturoval s vyznamenáním. Na vysoké získal titul jako premiant.

více
10.12.2017
Tomáš Mráček
 

Amatér VS. začátečník Video

Filmařina, stejně jako spousta dalších oborů, se dá rozdělit do několika protipólů. Jsou tu nadšenci i ti, které to nebaví ani napoprvé. Jsou tu velké ryby, které si mohou dovolit potápět se i v těch největších hloubkách cenového oceánu, ale pohybují se tu i středně velké firmy vyšlapávající si svou zlatou střední. A v neposlední řadě, a právě o těch bych se tu rád trochu rozepsal, nesmíme zapomínat ani na ty, kteří kolikrát ani ne v bárkách, ale v na hrubo stlučených vorech, křižují bezpečné vody zátok a čekají co zbyde po ostatních a vyplave až na hladinu.

více
06.12.2017
Tomáš Mráček