O nás

 

Proměníme vaší představu v realitu.

 

Reklama,marketing a produkce není jen o penězích, ale především o nápadech, kterých máme díky našemu mladému kolektivu dostatek. Naším přístupem k práci dokážeme vytěžit maximum ze současných trendů. Moderní technologie, které při práci s grafikou, natáčením či postprodukcí využíváme, zaručují výsledky na nejvyšší možné úrovni. Ta je pro nás standardem ať už točíme videoklip nebo vytváříme reklamní kampaň.

 

Rychle a efektivně.

 

Každému projektu věnujeme přesně tolik času a energie, kolik je potřeba k jeho dokonalosti. Už od samého začátku si dáváme pěčlivě záležet na každém detailu a plánování. Dbáme na rychlou komunikaci a individuální přístup ke každému partnerovi. Společnými silami dokážeme vytvořit osobitý projekt, který se mezi ostatními neztratí a osloví širokou veřejnost.

 

Jsme tu pro vás.

 

Můžete se na nás obrátit ať už se jedná o reklamní, pruduktová, propagační či reportážní videa. Zabýváme se také virální produkcí a natáčením hudebních videoklipů. Naše produkty vám umožní jednodušší vstup do on-line světa, což je v dnešní době nejefektivnější marketingový nástroj. 

 

 

Management společnosti

Člen

Jakub Koudelka

Předseda představenstva

+420 731 547 816