Ůvodní obrázek

Donor z.s. "Spolu Na Skalku" Video

KDM Production je partnerem Donor , z.s. , který je dobrovolným neziskovým sdružením občanů a právnických osob , které spojuje program podpory a psychosociální pomoci jak pacientům po transplantaci kmenových buněk krvetvorby tak i jejich rodinám a zdravotnickému personálu.Donor z.s. působí při dětské transplantační jednotce kostní dřeně ve FN v Motole.

Po loňském úspěšném výšlapu na liberecký Ještěd připravili letos výstup na Skalku v Mníšku pod Brdy. KDM Production je partnerem Donoru a tak nechyběl v cílové destinaci pro účastníky bohatý doprovodný program, a to například fotokoutek, taneční a hudební vystoupení v čele s Matějem Halířem a Jakubem Děkanem a mnoho dalšího. Náš tým celý den natáčel, a průběh akce sestříhali do krátké videoreportáže.

Novinky

 

Milošův počátek Video

Dnešní blog bude trochu odlišný od těch předchozích. Budeme zpovídat Annu Nevrlou, jednu ze spoluatorek politicky laděné písně Spasitel M., k němuž jsme letos na přelomu léta a podzimu točili videoklip. Dozvíte se jak vlastně celá píseň vznikala a jaké byly první reakce na její provokativní text.

více
22.12.2017
Tomáš Mráček a Anna Nevrlá
 

Kontakt nad zlato

Máte dva adepty na novou pracovní pozici. Jedním je váš dlouholetý známý, který sice nemá vysokou školu, ale v oboru se pohybuje už asi rok, takže se v něm celkem orientuje. Má kontakty, umí vystupovat před lidmi a nemusíte ho zaučovat. Druhým uchazečem je mladík, který maturoval s vyznamenáním. Na vysoké získal titul jako premiant.

více
10.12.2017
Tomáš Mráček
 

Amatér VS. začátečník Video

Filmařina, stejně jako spousta dalších oborů, se dá rozdělit do několika protipólů. Jsou tu nadšenci i ti, které to nebaví ani napoprvé. Jsou tu velké ryby, které si mohou dovolit potápět se i v těch největších hloubkách cenového oceánu, ale pohybují se tu i středně velké firmy vyšlapávající si svou zlatou střední. A v neposlední řadě, a právě o těch bych se tu rád trochu rozepsal, nesmíme zapomínat ani na ty, kteří kolikrát ani ne v bárkách, ale v na hrubo stlučených vorech, křižují bezpečné vody zátok a čekají co zbyde po ostatních a vyplave až na hladinu.

více
06.12.2017
Tomáš Mráček