Ůvodní obrázek

Běžím, co můžu, pomůžu! Video

V sobotu 3. června se na Harcovské přehradě konal již 4. ročník Charitativního běhu pro Nadaci Olgy Havlové s názvem Běžím, co můžu, pomůžu!. Letos se ho zúčastnilo rekordních 150 běžců a organizátorům se podařilo vybrat rekordních bezmála 60 000,- korun, které poputují na zafinancování neurorehabilitace pro malého Matýska trpícího dětskou mozkovou obrnou. My byli u toho a celou akci zaznamenali.

Letos se ho zúčastnilo rekordních 150 běžců a organizátorům se podařilo vybrat rekordních bezmála 60 000,- korun, které poputují na zafinancování neurorehabilitace pro malého Matýska trpícího dětskou mozkovou obrnou. My byli u toho a celou akci zaznamenali.

Novinky

 

Milošův počátek Video

Dnešní blog bude trochu odlišný od těch předchozích. Budeme zpovídat Annu Nevrlou, jednu ze spoluatorek politicky laděné písně Spasitel M., k němuž jsme letos na přelomu léta a podzimu točili videoklip. Dozvíte se jak vlastně celá píseň vznikala a jaké byly první reakce na její provokativní text.

více
22.12.2017
Tomáš Mráček a Anna Nevrlá
 

Kontakt nad zlato

Máte dva adepty na novou pracovní pozici. Jedním je váš dlouholetý známý, který sice nemá vysokou školu, ale v oboru se pohybuje už asi rok, takže se v něm celkem orientuje. Má kontakty, umí vystupovat před lidmi a nemusíte ho zaučovat. Druhým uchazečem je mladík, který maturoval s vyznamenáním. Na vysoké získal titul jako premiant.

více
10.12.2017
Tomáš Mráček
 

Amatér VS. začátečník Video

Filmařina, stejně jako spousta dalších oborů, se dá rozdělit do několika protipólů. Jsou tu nadšenci i ti, které to nebaví ani napoprvé. Jsou tu velké ryby, které si mohou dovolit potápět se i v těch největších hloubkách cenového oceánu, ale pohybují se tu i středně velké firmy vyšlapávající si svou zlatou střední. A v neposlední řadě, a právě o těch bych se tu rád trochu rozepsal, nesmíme zapomínat ani na ty, kteří kolikrát ani ne v bárkách, ale v na hrubo stlučených vorech, křižují bezpečné vody zátok a čekají co zbyde po ostatních a vyplave až na hladinu.

více
06.12.2017
Tomáš Mráček