Vratislavické "desítky" budou patřit předposlední letošní show Martina Krause

Jubilejní 30. díl M.K. SHOW plné těch nejzajímavějších historek opět míří do vratislavických „desítek.“ Tentokrát se představí vítěz sedmé řady pořadu StarDance a dále zpěvák Ezy Hýbl, který momentálně začal se svým novým projektem Hello, kde s ním působí také Franta Soukup a hned první singl " S tebou" se uchytil a můžete ho slyšet třeba na stanici Evropa 2.

„Ezyho jsem si pozval do své show už podruhé, protože je to úžasný zpěvák, komik a hlavně skvělý člověk. Show s ním v roce 2015 byla jedna z nejlepších, co si pamatuji,“ říká moderátor Martin Kraus. Ezyho Hýbla dokonce pojmenoval Ondřej Soukup jako český objev.

Neméně zajímavý bude tentokrát také druhý host, kterým je Marek Zelinka. „Ten zaujal širokou veřejnost určitě ve StarDance, kde předvedl něco neuvěřitelného. Kdo neviděl jeho vystoupení, doporučuji vyhledat si jej na internetu,“ dodal Kraus.

Jako každý díl, tak i tento, bude výtěžek kolovat na charitu. Tentokrát bude putovat na rehabilitační a ozdravné pobyty handicapovaných, lehce mentálně postižených dětí a dětí po onkologické léčbě.

 

Letos předposlední vratislavická M.K. SHOW zavítá do vratislavického kulturního centra 101010 ve čtvrtek 24. listopadu. Začátek je naplánován na 19:30. Vstupenky můžete kupovat za 100 korun na portále eVstupenka a za 150 korun na místě. 

Novinky

 

Milošův počátek Video

Dnešní blog bude trochu odlišný od těch předchozích. Budeme zpovídat Annu Nevrlou, jednu ze spoluatorek politicky laděné písně Spasitel M., k němuž jsme letos na přelomu léta a podzimu točili videoklip. Dozvíte se jak vlastně celá píseň vznikala a jaké byly první reakce na její provokativní text.

více
22.12.2017
Tomáš Mráček a Anna Nevrlá
 

Kontakt nad zlato

Máte dva adepty na novou pracovní pozici. Jedním je váš dlouholetý známý, který sice nemá vysokou školu, ale v oboru se pohybuje už asi rok, takže se v něm celkem orientuje. Má kontakty, umí vystupovat před lidmi a nemusíte ho zaučovat. Druhým uchazečem je mladík, který maturoval s vyznamenáním. Na vysoké získal titul jako premiant.

více
10.12.2017
Tomáš Mráček
 

Amatér VS. začátečník Video

Filmařina, stejně jako spousta dalších oborů, se dá rozdělit do několika protipólů. Jsou tu nadšenci i ti, které to nebaví ani napoprvé. Jsou tu velké ryby, které si mohou dovolit potápět se i v těch největších hloubkách cenového oceánu, ale pohybují se tu i středně velké firmy vyšlapávající si svou zlatou střední. A v neposlední řadě, a právě o těch bych se tu rád trochu rozepsal, nesmíme zapomínat ani na ty, kteří kolikrát ani ne v bárkách, ale v na hrubo stlučených vorech, křižují bezpečné vody zátok a čekají co zbyde po ostatních a vyplave až na hladinu.

více
06.12.2017
Tomáš Mráček